اضافه شدن اندروید اتو به موتورسیکلت هوندا گلدوینگ

اضافه شدن اندروید اتو به موتورسیکلت هوندا گلدوینگ

هوندا در حال ارائه اندروید اتو در نسل فعلی موتورسیکلت تورینگ گلدوینگ می‌باشد. مالکان این موتورسیکلت که دارای گوشی‌های هوشمند با سیستم‌عامل اندروید ۵.۰ و بالاتر می‌باشند خواهند توانست از سرویس‌هایی همچون موسیقی، تماس و پیام‌رسان بدون هزینه اضافی لذت ببرند.

البته مالکان برای استفاده از این سرویس باید به هدست بلوتوث مجهز باشند که به‌صورت جداگانه به فروش می‌رسد.

این به‌روزرسانی از اواسط ژوئن ۲۰۲۰ در نظر گرفته خواهد شد زیرا هوندا می‌خواهد هر دو سیستم اندروید اتو و اپل کارپلی را در مدل‌های آتی بکار گیرد.

گلدوینگ بیش از ۴۰ سال است که موتورسیکلت پرچم‌دار هوندا می‌باشد. در سال ۲۰۱۷ و زمانی که نسل جدید این موتورسیکلت پدیدار شد، گلدوینگ به اولین موتورسیکلت دنیا با اپل کارپلی بدل گشت. هم‌اکنون نیز اندروید اتو با اینترفیس ساده شده و عملکرد صوتی راحت‌تر در دسترس می‌باشد. این سیستم به‌منظور کاهش حداکثری حواس‌پرتی و اختلال موتورسوار طراحی شده و بنابراین موتورسواران می‌توانند روی جاده تمرکز کنند.

اندروید اتو دسترسی به موسیقی، مدیا و پیام رسانه‌های موردعلاقه را زمان موتورسواری راحت‌تر می‌کند. با دستیار گوگل که در اندروید اتو وجود دارد موتورسواران می‌توانند روی جاده تمرکز کرده و درعین‌حال از دستیار صوتی استفاده کنند.